Kurumsal

Firmamız Temizlik, Güvenlik ve diğer personel temini alanında faaliyet göstermek amacı ile 2002 yılında faaliyetine başlamış bir grup şirketidir. Şirket olarak yaklaşın 16 yıl kamu alanında temizlik, güvenlik, yardımcı sağlık personeli, veri hazırlama, teknik bakım ve çevre düzenleme alanları olmak üzere hizmet vermiş profesyonel bir gruptur.

Gelişen ve yenilenen günün koşullarında sürekli yenilenmeyi bir ilke edinen grubumuz ağırlıklı kamuda edinilmiş tecrübe ve bilgi birikimini özel sektörde toplu yaşam alanları olan konut, Avm, Okul (Kolej ve Üniversiteler) hastane, otel, tatil köyleri, yaşam konut siteleri ve sanayi siteleri gibi alanlarda “ENTEGRE BİNA & TESİS YÖNETİMİ” adı altında bütünleşmiş bir hizmet sunmak maksadı ile grup faaliyetlerimizi FAAL EĞİTİM VE YÖNETİM HİZMETLERİ YAPI ORGANİZASYON SAN.DIŞ TİC.AŞ. Entegre Tesis Yönetim Markamız olan  “FAAL YÖNETİM”  Çatısı altında toplamış ve hizmet alıcılarına sunmayı hedeflemiş kurumsal bir şirketiz. Şirketimiz, tesislerinizde ve iş yerlerinizde çözüm ortağınız olarak sizler ile birlikte hareket etmek ve iş yükünüzü üzerinizden alarak rahatlatmak ana hedefi olan büyük bir aileyiz.

 

FAAL EĞİTİM VE YÖNETİM HİZMETLERİ YAPI ORGANİZASYON SAN.DIŞ TİC.AŞ. için sizler çok önemlisiniz !!!

Günümüz çalışma hayatında önemli bir yer tutan hizmet sektörü, iş yerlerinde yönetim kadroları içen büyük bir külfettir. Profesyonel işletme anlayışı içerisinde her firma kendi faaliyet alanında uzmanlaşmalıdır. Biz FAAL YÖNETİM olarak, piyasada tesis yönetimi, temizlik, güvenlik, teknik bakım ve onarım, veri hazırlama, bordrolama ve çevre düzenleme gibi hizmetleri başarı ile yürüten köklü bir firma olarak sizlerin hizmetine talibiz.

Sizler FAAL EĞİTİM VE YÖNETİM HİZMETLERİ YAPI ORGANİZASYON SAN.DIŞ TİC.AŞ. için çok önemlisiniz. Hizmetlerimizin en kalitelisini sizlere sunar iken hizmetlerimizin devamlılığını arzu etmekteyiz. Hizmetlerimizin devamlılığını amaçlar iken sizlere güven hissettirebilmek ve bu güveni sürekli kılabilmek ana amaçlarımızdandır. Çünkü biz biliriz ki ; “siz değerli müşterilerimizin güven ve inancını kaybetmek en önemli ortağımızı kaybetmek” demektir ve bu hiçbir zaman istenebilecek bir sonuç değildir.

İşlerinizde çözüm ortağınız olabilmek temennisi ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sürekli yenilenebilen kaliteli hizmet sunmak. Hizmetin sunuluşu aşamasında hizmet alıcılarının (en önemli ortaklarımızın) güven ve beğenilerini kazanmak. Kazanılan güven ve beğenilerin artarak devamlılığını sağlamak.
WhatsApp chat